Connect with us

Hi, what are you looking for?

cbssportz

voetbal

Transfers JPL: KAA Gent verwelkomt Zuid-Koreaanse middenvelder Hong

ma 08 augustus 2022 19:22 De nieuwe competitie is begonnen en in de bestuurskamers wordt de jaargang 2022-2023 verder voorbereid. Op deze pagina vind je alle transfers in de Jupiler Pro League. zomertransfers binnenlandclock 19:1519 uur 15. Gent neemt Zuid-Koreaan over van LASK Linz. KAA Gent heeft zich versterkt met de Zuid-Koreaanse middenvelder Hyunseok Hong. De 23-jarige Hong maakt de overstap van LASK Linz en ondertekende bij Gent een contract voor 3 seizoenen. “Hong is een veelzijdige centrale middenvelder die goed zal passen in ons spelsysteem. Hij is een echte karakterspeler met veel grinta die veel meters aflegt”, zegt Gent-scout Samuel Cardenas. “Onder druk kiest Hong voor de eenvoudige en snelle oplossing. Hij is snel in zijn denken en altijd klaar om om te schakelen. We kijken ernaar uit om hem verdere stappen te zien zetten in ons team.” .Gent neemt Zuid-Koreaan over van LASK LinzKAA Gent heeft zich versterkt met de Zuid-Koreaanse middenvelder Hyunseok Hong. De 23-jarige Hong maakt de overstap van LASK Linz en ondertekende bij Gent een contract voor 3 seizoenen.”Hong is een veelzijdige centrale middenvelder die goed zal passen in ons spelsysteem. Hij is een echte karakterspeler met veel grinta die veel meters aflegt”, zegt Gent-scout Samuel Cardenas.”Onder druk kiest Hong voor de eenvoudige en snelle oplossing. Hij is snel in zijn denken en altijd klaar om om te schakelen. We kijken ernaar uit om hem verdere stappen te zien zetten in ons team.”clock 17:4117 uur 41.clock 17:38STVV beloont jeugdspeler Andrea Librici met profcontract. 17 uur 38.STVV beloont jeugdspeler Andrea Librici met profcontractclock08-08-2022 08-08-2022.clock 19:3319 uur 33. De handtekeningen zijn gezet: Ekkelenkamp trekt naar Antwerp. De transfer van Jurgen Ekkelenkamp naar Antwerp hing al lange tijd in de lucht, maar nu zijn ook alle punten en komma's op het contract gezet.  De Nederlander komt over van Hertha Berlijn en tekent op de Bosuil een contract voor 4 seizoenen. Antwerp kaapte Ekkelenkamp weg voor de neus van Club Brugge. .De handtekeningen zijn gezet: Ekkelenkamp trekt naar AntwerpDe transfer van Jurgen Ekkelenkamp naar Antwerp hing al lange tijd in de lucht, maar nu zijn ook alle punten en komma’s op het contract gezet. De Nederlander komt over van Hertha Berlijn en tekent op de Bosuil een contract voor 4 seizoenen. Antwerp kaapte Ekkelenkamp weg voor de neus van Club Brugge.clock 19:3219 uur 32.clock07-08-2022 07-08-2022.clock 14:3214 uur 32. AA Gent ziet Bezoes verhuizen naar Europese opponent Omonia Nicosia. Roman Bezoes zet zijn voetbalcarrière verder bij Omonia Nicosia. De Oekraïense aanvallende middenvelder was een vrije speler nadat zijn contract bij AA Gent afliep. Omonia is toevallig de tegenstander van Gent in de play-offs van de Europa League op 18 en 25 augustus.  De 31-jarige Bezoes speelde sinds begin 2019 voor AA Gent. Daarvoor droeg hij 2,5 jaar het shirt van STVV. De Oekraïner heeft 24 caps (5 goals) achter zijn naam. .AA Gent ziet Bezoes verhuizen naar Europese opponent Omonia NicosiaRoman Bezoes zet zijn voetbalcarrière verder bij Omonia Nicosia. De Oekraïense aanvallende middenvelder was een vrije speler nadat zijn contract bij AA Gent afliep.Omonia is toevallig de tegenstander van Gent in de play-offs van de Europa League op 18 en 25 augustus.   » Read More

Advertisement. Scroll to continue reading.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

voetbal

wo 23 november 2022 20:25 Sporting Anderlecht speelt deze week de Elite Ronde van de Futsal Champions League, met wedstrijden tegen Pula, Barcelona en...

palms

Articles Payment Alternatives Mobile Check out Specialized Product Credit Cards You’re for a top-tier website and our support services reflects that. Twenty-four hours a...

Wielrennen

Fase per fase 11:3611 uur 36.Hier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming...

Wielrennen

Alpecin-Fenix mist de slag na uithaal van Gilbert De spanning was te snijden na de massaspurt. Mocht Mark Cavendish of Tim Merlier zegevieren in...

Wielrennen

Fase per fase 14:4614 uur 46.quiz QUIZ: Reis langs het parcours van de Giro in 10 vragen 14:39Remco Evenepoel tijdens de verkenning. 14 uur...

Wielrennen

Met een pittig Ardennenparcours voor de boeg waren veel aanvallers geïnteresseerd in een avontuur van 194 kilometer. Maar toch raakte in de eerste 2...

voetbal

Martinez: “Hope Lukaku Gets Entry”The appearance of Romelu Lukaku is particularly striking. Some Inter teammates have tested positive for the Corona virus and it...

Wielrennen

Sven Vanthourenhout verraste begin deze week door Thibau Nys niet te selecteren voor het WK van volgend weekend in Oostende. De nummer 1 bij...

Atletiek

Elise Vanderelst (archieffoto)

Advertisement