Connect with us

Hi, what are you looking for?

cbssportz

voetbal

Transfers JPL: KAA Gent verwelkomt Zuid-Koreaanse middenvelder Hong

ma 08 augustus 2022 19:22 De nieuwe competitie is begonnen en in de bestuurskamers wordt de jaargang 2022-2023 verder voorbereid. Op deze pagina vind je alle transfers in de Jupiler Pro League. zomertransfers binnenlandclock 19:1519 uur 15. Gent neemt Zuid-Koreaan over van LASK Linz. KAA Gent heeft zich versterkt met de Zuid-Koreaanse middenvelder Hyunseok Hong. De 23-jarige Hong maakt de overstap van LASK Linz en ondertekende bij Gent een contract voor 3 seizoenen. “Hong is een veelzijdige centrale middenvelder die goed zal passen in ons spelsysteem. Hij is een echte karakterspeler met veel grinta die veel meters aflegt”, zegt Gent-scout Samuel Cardenas. “Onder druk kiest Hong voor de eenvoudige en snelle oplossing. Hij is snel in zijn denken en altijd klaar om om te schakelen. We kijken ernaar uit om hem verdere stappen te zien zetten in ons team.” .Gent neemt Zuid-Koreaan over van LASK LinzKAA Gent heeft zich versterkt met de Zuid-Koreaanse middenvelder Hyunseok Hong. De 23-jarige Hong maakt de overstap van LASK Linz en ondertekende bij Gent een contract voor 3 seizoenen.”Hong is een veelzijdige centrale middenvelder die goed zal passen in ons spelsysteem. Hij is een echte karakterspeler met veel grinta die veel meters aflegt”, zegt Gent-scout Samuel Cardenas.”Onder druk kiest Hong voor de eenvoudige en snelle oplossing. Hij is snel in zijn denken en altijd klaar om om te schakelen. We kijken ernaar uit om hem verdere stappen te zien zetten in ons team.”clock 17:4117 uur 41.clock 17:38STVV beloont jeugdspeler Andrea Librici met profcontract. 17 uur 38.STVV beloont jeugdspeler Andrea Librici met profcontractclock08-08-2022 08-08-2022.clock 19:3319 uur 33. De handtekeningen zijn gezet: Ekkelenkamp trekt naar Antwerp. De transfer van Jurgen Ekkelenkamp naar Antwerp hing al lange tijd in de lucht, maar nu zijn ook alle punten en komma's op het contract gezet.  De Nederlander komt over van Hertha Berlijn en tekent op de Bosuil een contract voor 4 seizoenen. Antwerp kaapte Ekkelenkamp weg voor de neus van Club Brugge. .De handtekeningen zijn gezet: Ekkelenkamp trekt naar AntwerpDe transfer van Jurgen Ekkelenkamp naar Antwerp hing al lange tijd in de lucht, maar nu zijn ook alle punten en komma’s op het contract gezet. De Nederlander komt over van Hertha Berlijn en tekent op de Bosuil een contract voor 4 seizoenen. Antwerp kaapte Ekkelenkamp weg voor de neus van Club Brugge.clock 19:3219 uur 32.clock07-08-2022 07-08-2022.clock 14:3214 uur 32. AA Gent ziet Bezoes verhuizen naar Europese opponent Omonia Nicosia. Roman Bezoes zet zijn voetbalcarrière verder bij Omonia Nicosia. De Oekraïense aanvallende middenvelder was een vrije speler nadat zijn contract bij AA Gent afliep. Omonia is toevallig de tegenstander van Gent in de play-offs van de Europa League op 18 en 25 augustus.  De 31-jarige Bezoes speelde sinds begin 2019 voor AA Gent. Daarvoor droeg hij 2,5 jaar het shirt van STVV. De Oekraïner heeft 24 caps (5 goals) achter zijn naam. .AA Gent ziet Bezoes verhuizen naar Europese opponent Omonia NicosiaRoman Bezoes zet zijn voetbalcarrière verder bij Omonia Nicosia. De Oekraïense aanvallende middenvelder was een vrije speler nadat zijn contract bij AA Gent afliep.Omonia is toevallig de tegenstander van Gent in de play-offs van de Europa League op 18 en 25 augustus.   » Read More

Advertisement. Scroll to continue reading.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

voetbal

Martinez: “Hope Lukaku Gets Entry”The appearance of Romelu Lukaku is particularly striking. Some Inter teammates have tested positive for the Corona virus and it...

Wielrennen

Sven Vanthourenhout verraste begin deze week door Thibau Nys niet te selecteren voor het WK van volgend weekend in Oostende. De nummer 1 bij...

voetbal

wo 19 mei 2021 23:10 Voor de 6e keer in 7 jaar tijd heeft PSG de Coupe de France gewonnen. Monaco bleek in de...

voetbal

Joan Laporta wordt de “nieuwe” president van voetbalclub FC Barcelona. De 58-jarige advocaat was eerder voorzitter van de Catalaanse topclub tussen 2003 en 2010....

Schaken

In een korte wedstrijddag van PogChamps 3 kwartfinales versloeg Tubbo CodeMiko in de troostbeugel. Hij speelt Neeko in de halve finale van de troostbeugel....

Schaken

Na 16 dagen over-the-board schaken in Wijk aan Zee, keren we weer terug naar het “nieuwe normaal”: weer een online toernooi dat onderdeel uitmaakt...

Golf

Tiger Woods ondervindt al enkele jaren hinder van zijn rug. Ook tijdens het PNC Championship vorige maand, waar hij samen met zijn zoontje Charlie...

Atletiek

Op de lijst van wereldrecordhouders – Bolt, El Gueros, Bekal, Komen, Gebrselsssie – staat ook een Belg. je kent haar niet? Vlaanderen van de...

Golf

Het WGC-golftoernooi is gisteren gewijzigd in rood en zwart voor Tiger Woods. Golfers en personeel waren gekleed in rode en zwarte kleding met de...

Schaken

Caruana was zaterdag te sterk voor de Pool Jan-Krzysztof Duda. Hij kwam daarmee op negen punten en sloeg een onoverkoombaar gat met de Noorse...

voetbal

Dankzij Federico Chiesa’s late aansluitingstreffer in de heenwedstrijd hield Juventus zijn kansen op de kwartfinales intact, al moest het natuurlijk nog de 2-1 nederlaag...

voetbal

za 15 mei 2021 18:35 Het seizoen 2020-2021 loopt op zijn laatste benen en dus kijken heel wat clubs al uit naar de nieuwe...

Advertisement