Connect with us

Hi, what are you looking for?

cbssportz

voetbal

Genk-coach Van den Brom vanuit Wenen: “Zijn hier om te winnen”

Genk-coach Van den Brom vanuit Wenen: “Zijn hier om te winnen”

do 16 september 2021 11:58   Rapid Wien KRC Genk   18u45UEFA Europa LeagueSpeeldag 116-09-2021 18:45 Racing Genk opent zijn echte Europese avontuur bij Rapid Wenen, dat is de Belgische vicekampioen tegen de Oostenrijkse. Genk trekt met de ambitie om te overwinteren Europa in, volg de match hier met tekst vanaf 18.45 u. of op Radio 1. Fase per fase 12:51vooraf, 12 uur 51.  Europa League Genk-voorzitter Croonen: “We hebben een kern die in Europa iets wil realiseren” 12:01vooraf, 12 uur 01. Live op Sporza.be en Radio 1. U kunt de match op deze pagina volgen met tekst. Radio 1 is er ook live bij vanuit Wenen met commentaar van Stef Wijnants. Zie knop “luister live” rechts. .Live op Sporza.be en Radio 1U kunt de match op deze pagina volgen met tekst. Radio 1 is er ook live bij vanuit Wenen met commentaar van Stef Wijnants. Zie knop “luister live” rechts. 11:52vooraf, 11 uur 52. Genk wil overwinteren. De Genkse club gaat ervan uit dat West Ham de sterkste ploeg is in Groep H, daarom moeten ze tegen de andere ploegen punten pakken om de ambitie – overwinteren – waar te maken. De groepswinnaar stoot door naar de 1/8e finales, de nummers 2 spelen tegen de nummers 3 van de Champions League-groepen. Nieuw is dat de nummers 3 van de Europa League in een barrage tegen de nummers 2 van de Conference League nog kans maken op 1/8e finales in de Conference League. .Genk wil overwinterenDe Genkse club gaat ervan uit dat West Ham de sterkste ploeg is in Groep H, daarom moeten ze tegen de andere ploegen punten pakken om de ambitie – overwinteren – waar te maken.De groepswinnaar stoot door naar de 1/8e finales, de nummers 2 spelen tegen de nummers 3 van de Champions League-groepen.Nieuw is dat de nummers 3 van de Europa League in een barrage tegen de nummers 2 van de Conference League nog kans maken op 1/8e finales in de Conference League. 11:52vooraf, 11 uur 52. We willen Europa tonen hoeveel kwaliteit in onze groep zit, en dat begint hier. Genk-coach John van den Brom.We willen Europa tonen hoeveel kwaliteit in onze groep zit, en dat begint hier.Genk-coach John van den Brom 11:51vooraf, 11 uur 51. Als je een voorsprong wil nemen op de concurrentie, dan moeten we hier winnen. Daarvoor zijn we hier. Genk-coach John van den Brom.Als je een voorsprong wil nemen op de concurrentie, dan moeten we hier winnen. Daarvoor zijn we hier.Genk-coach John van den Brom 11:50vooraf, 11 uur 50. 11:50vooraf, 11 uur 50. 11:49vooraf, 11 uur 49. 11:44vooraf, 11 uur 44. Rapid Wenen strandde net als Genk in voorrondes CL. Genk raakte in de 3e voorronde van de Champions League niet voorbij Sjachtar Donetsk, de groepsfase van de Europa League was het vangnet voor de Belgische vicekampioen en bekerwinnaar. Rapid Wenen, de Oostenrijkse vicekampioen, strandde in de tweede voorronde van de Champions League tegen Sparta Praag en knokte zich vervolgens langs Anorthosis Famagusta en Zorya Loegansk tot in de groepsfase van de Europa League.  » Read More

Advertisement. Scroll to continue reading.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

voetbal

wo 23 november 2022 20:25 Sporting Anderlecht speelt deze week de Elite Ronde van de Futsal Champions League, met wedstrijden tegen Pula, Barcelona en...

palms

Articles Payment Alternatives Mobile Check out Specialized Product Credit Cards You’re for a top-tier website and our support services reflects that. Twenty-four hours a...

Wielrennen

Fase per fase 11:3611 uur 36.Hier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming...

Wielrennen

Alpecin-Fenix mist de slag na uithaal van Gilbert De spanning was te snijden na de massaspurt. Mocht Mark Cavendish of Tim Merlier zegevieren in...

Wielrennen

Fase per fase 14:4614 uur 46.quiz QUIZ: Reis langs het parcours van de Giro in 10 vragen 14:39Remco Evenepoel tijdens de verkenning. 14 uur...

Wielrennen

Met een pittig Ardennenparcours voor de boeg waren veel aanvallers geïnteresseerd in een avontuur van 194 kilometer. Maar toch raakte in de eerste 2...

voetbal

Martinez: “Hope Lukaku Gets Entry”The appearance of Romelu Lukaku is particularly striking. Some Inter teammates have tested positive for the Corona virus and it...

Wielrennen

Sven Vanthourenhout verraste begin deze week door Thibau Nys niet te selecteren voor het WK van volgend weekend in Oostende. De nummer 1 bij...

Atletiek

Elise Vanderelst (archieffoto)

Advertisement