Connect with us

Hi, what are you looking for?

cbssportz

voetbal

Priske: “Nainggolan is klaar om te spelen, anders zou hij hier niet zijn”

Priske: “Nainggolan is klaar om te spelen, anders zou hij hier niet zijn”

wo 18 augustus 2021 20:39 Omonia Nicosia Antwerp 19u00terugwedstrijd 26/08UEFA Europa Leagueheenwedstrijd19-08-2021 19:00 Antwerp moet voorbij Omonia Nicosia om zich te plaatsen voor de groepsfase van de Europa League. Volg de match donderdagavond fase per fase op deze pagina. Fase per fase 20:38vooraf, 20 uur 38. We zullen morgen zien of Radja Nainggolan al speelt. Dat hangt ook af van wat er gebeurt in de match. Maar hij is zeker klaar, anders zou hij hier niet zijn. Antwerp-coach Brian Priske.We zullen morgen zien of Radja Nainggolan al speelt. Dat hangt ook af van wat er gebeurt in de match. Maar hij is zeker klaar, anders zou hij hier niet zijn.Antwerp-coach Brian Priske 20:37vooraf, 20 uur 37. Brian Priske: “Het wordt een moeilijke match, ook door het weer”.Brian Priske: “Het wordt een moeilijke match, ook door het weer” 20:35vooraf, 20 uur 35. Er staan nog twee moeilijke wedstrijden tussen ons en de poules van de Europa League, maar we zijn klaar. De honger is groot om opnieuw de poulefase te halen. Antwerp-coach Brian Priske.Er staan nog twee moeilijke wedstrijden tussen ons en de poules van de Europa League, maar we zijn klaar. De honger is groot om opnieuw de poulefase te halen.Antwerp-coach Brian Priske 20:34vooraf, 20 uur 34. 20:30vooraf, 20 uur 30. Priske: “Omonia heeft veel kwaliteiten”. Antwerp is een dagje vroeger dan gewoonlijk afgereisd om al wat te wennen aan de omstandigheden in Cyprus. “Het is heel goed dat we een dag vroeger vertrokken zijn. We hebben een goeie dag gehad en nog wat kunnen rusten, zodat we morgen kunnen focussen op de wedstrijd”, zegt coach Brian Priske. “Omonia is een ploeg met veel kwaliteiten. Het wordt zeker een moeilijke match, ook door de warmte. De tegenstander heeft meer ervaring, wij zijn jonger en hebben wat meer snelheid. Ik ben overtuigd dat iedereen klaar is om morgen 90 minuten volle bak te gaan. Ik heb veel vertrouwen in onze ploeg.” .Priske: “Omonia heeft veel kwaliteiten”Antwerp is een dagje vroeger dan gewoonlijk afgereisd om al wat te wennen aan de omstandigheden in Cyprus. “Het is heel goed dat we een dag vroeger vertrokken zijn. We hebben een goeie dag gehad en nog wat kunnen rusten, zodat we morgen kunnen focussen op de wedstrijd”, zegt coach Brian Priske.”Omonia is een ploeg met veel kwaliteiten. Het wordt zeker een moeilijke match, ook door de warmte. De tegenstander heeft meer ervaring, wij zijn jonger en hebben wat meer snelheid. Ik ben overtuigd dat iedereen klaar is om morgen 90 minuten volle bak te gaan. Ik heb veel vertrouwen in onze ploeg.” 20:30vooraf, 20 uur 30.18-08-2021 18-08-2021. 15:19vooraf, 15 uur 19. Nainggolan mee naar Cyprus. Brian Priske heeft Radja Nainggolan meteen opgenomen in de 22-koppige selectie voor de match tegen Omonia Nicosia. Nainggolan deed de voorbereiding mee bij Inter en zou dus fysiek wel in orde moeten zijn om te kunnen spelen. Afwachten of hij ook zijn eerste speelminuten zal krijgen. .Nainggolan mee naar CyprusBrian Priske heeft Radja Nainggolan meteen opgenomen in de 22-koppige selectie voor de match tegen Omonia Nicosia.  » Read More

Advertisement. Scroll to continue reading.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

voetbal

wo 23 november 2022 20:25 Sporting Anderlecht speelt deze week de Elite Ronde van de Futsal Champions League, met wedstrijden tegen Pula, Barcelona en...

palms

Articles Payment Alternatives Mobile Check out Specialized Product Credit Cards You’re for a top-tier website and our support services reflects that. Twenty-four hours a...

Wielrennen

Fase per fase 11:3611 uur 36.Hier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming...

Wielrennen

Alpecin-Fenix mist de slag na uithaal van Gilbert De spanning was te snijden na de massaspurt. Mocht Mark Cavendish of Tim Merlier zegevieren in...

Wielrennen

Fase per fase 14:4614 uur 46.quiz QUIZ: Reis langs het parcours van de Giro in 10 vragen 14:39Remco Evenepoel tijdens de verkenning. 14 uur...

Wielrennen

Met een pittig Ardennenparcours voor de boeg waren veel aanvallers geïnteresseerd in een avontuur van 194 kilometer. Maar toch raakte in de eerste 2...

voetbal

Martinez: “Hope Lukaku Gets Entry”The appearance of Romelu Lukaku is particularly striking. Some Inter teammates have tested positive for the Corona virus and it...

Wielrennen

Sven Vanthourenhout verraste begin deze week door Thibau Nys niet te selecteren voor het WK van volgend weekend in Oostende. De nummer 1 bij...

Atletiek

Elise Vanderelst (archieffoto)

Advertisement