Connect with us

Hi, what are you looking for?

cbssportz

Wielrennen

Tadej Pogacar voor Waalse Pijl: “Ik hoop ooit een eendagskoers te winnen”

Tadej Pogacar voor Waalse Pijl: “Ik hoop ooit een eendagskoers te winnen”

Fase per fase 16:0216 uur 02.Waalse Pijl Uw gids voor de Waalse Pijl: parcours, deelnemers en livestream 15:5815 uur 58. Tadej Pogacar: “Ik ben niet de enige kopman”. Tadej Pogacar krijgt woensdag voor de 3e keer een rugnummer voor de Waalse Pijl. Vorig jaar werd de winnaar van de Tour de France 9e in Hoei. “Ik houd van eendagskoersen”, glimlachte hij vanmiddag. “Ik vind de klassiekers in Italië en in Wallonië fijn. Het is iets helemaal anders dan een rittenkoers, maar het is leuk om het ritme eens te breken. Ik hoop ooit zo'n eendagskoers te winnen.” Pogacar en zijn team UAE Emirates kunnen spelen met Marc Hirschi, de winnaar van vorig jaar, en Davide Formolo. “Ik ben zeker niet de enige kopman. Onze ploeg is sterk. Zo wordt Marc koers na koers beter.” De Muur van Hoei heeft alleszins geen geheimen meer voor de Sloveen. “De finish is uniek. Dit is een van de zwaarste aankomsten die ik ken. De klim is hard en je moet goed timen.” “Ik weet niet of het een voordeel is dat ik hier al gereden heb en Primoz (Roglic) nog niet. We rijden morgen 3 keer over de Muur, maar een beetje ervaring kan wellicht geen kwaad.” .Tadej Pogacar: “Ik ben niet de enige kopman”Tadej Pogacar krijgt woensdag voor de 3e keer een rugnummer voor de Waalse Pijl. Vorig jaar werd de winnaar van de Tour de France 9e in Hoei.”Ik houd van eendagskoersen”, glimlachte hij vanmiddag. “Ik vind de klassiekers in Italië en in Wallonië fijn. Het is iets helemaal anders dan een rittenkoers, maar het is leuk om het ritme eens te breken. Ik hoop ooit zo’n eendagskoers te winnen.”Pogacar en zijn team UAE Emirates kunnen spelen met Marc Hirschi, de winnaar van vorig jaar, en Davide Formolo. “Ik ben zeker niet de enige kopman. Onze ploeg is sterk. Zo wordt Marc koers na koers beter.”De Muur van Hoei heeft alleszins geen geheimen meer voor de Sloveen. “De finish is uniek. Dit is een van de zwaarste aankomsten die ik ken. De klim is hard en je moet goed timen.””Ik weet niet of het een voordeel is dat ik hier al gereden heb en Primoz (Roglic) nog niet. We rijden morgen 3 keer over de Muur, maar een beetje ervaring kan wellicht geen kwaad.”20-04-2021 20-04-2021. 17:4417 uur 44. De val met onder meer Jungels en Vansevenant in de Amstel Gold Race.De val met onder meer Jungels en Vansevenant in de Amstel Gold Race 17:4017 uur 40. Voorjaarsklassiekers van Bob Jungels zitten er al op. Bob Jungels liet de voorbije weken de Vlaamse koersen links liggen om top te zijn in de heuvelklassiekers, maar de Luxemburger moet passen. Jungels, die door fysieke ongemakken al een tijd naar zijn beste benen zoekt, kwam zondag ten val in de Amstel Gold Race. Een trainingstochtje maandag maakte duidelijk dat de aanwinst van AG2R-Citroën niet hersteld is. Hij past voor de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik. “Ik ben erg ontgoocheld, want dit zijn twee van mijn belangrijkste afspraken. Maar het is beter om nu voorzichtig te zijn en niet te koersen”, zegt de winnaar van Luik in 2018. .Voorjaarsklassiekers van Bob Jungels zitten er al opBob Jungels liet de voorbije weken de Vlaamse koersen links liggen om top te zijn in de heuvelklassiekers, maar de Luxemburger moet passen.Jungels, die door fysieke ongemakken al een tijd naar zijn beste benen zoekt, kwam zondag ten val in de Amstel Gold Race. Een trainingstochtje maandag maakte duidelijk dat de aanwinst van AG2R-Citroën niet hersteld is. Hij past voor de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik.”Ik ben erg ontgoocheld, want dit zijn twee van mijn belangrijkste afspraken. Maar het is beter om nu voorzichtig te zijn en niet te koersen”, zegt de winnaar van Luik in 2018. 13:3713 uur 37. Twee Belgische luitenanten voor Alaphilippe. Julian Alaphilippe is woensdag de kopman van Deceuninck-Quick Step in de Waalse Pijl. De Franse wereldkampioen won twee keer eerder op de Muur van Hoei, in 2018 en 2019. Alaphilippe krijgt met Dries Devenyns en Mauri Vansevenant, die zondag nog indruk maakte in de Amstel Gold Race, twee Belgische meesterknechten mee in steun. Het team van Deceuninck-Quick Step wordt vervolledigd door de Italiaan Mattia Cattaneo, de Tsjech Josef Cerny, de Brit James Knox en de Deen Mikkel Honoré. “Er staan veel sterke renners aan de start, dus het wordt niet makkelijk”, zegt ploegleider Klaas Lodewyck. “Net als in het verleden zal waarschijnlijk alles beslist worden bij de laatste beklimming van de Muur van Hoei. Al moeten we ook alert zijn bij eerdere aanvallen.” .Twee Belgische luitenanten voor AlaphilippeJulian Alaphilippe is woensdag de kopman van Deceuninck-Quick Step in de Waalse Pijl. De Franse wereldkampioen won twee keer eerder op de Muur van Hoei, in 2018 en 2019.Alaphilippe krijgt met Dries Devenyns en Mauri Vansevenant, die zondag nog indruk maakte in de Amstel Gold Race, twee Belgische meesterknechten mee in steun.Het team van Deceuninck-Quick Step wordt vervolledigd door de Italiaan Mattia Cattaneo, de Tsjech Josef Cerny, de Brit James Knox en de Deen Mikkel Honoré.”Er staan veel sterke renners aan de start, dus het wordt niet makkelijk”, zegt ploegleider Klaas Lodewyck. “Net als in het verleden zal waarschijnlijk alles beslist worden bij de laatste beklimming van de Muur van Hoei. Al moeten we ook alert zijn bij eerdere aanvallen.” 13:3613 uur 36. We starten met een zeer degelijk team. We hebben in het verleden bewezen dat we hier goed kunnen presteren. Julian was hier altijd top en we herinneren ons allemaal het fantastische debuut van Mauri vorig jaar. Klaas Lodewyck, ploegleider Deceuninck-Quick Step.We starten met een zeer degelijk team. We hebben in het verleden bewezen dat we hier goed kunnen presteren. Julian was hier altijd top en we herinneren ons allemaal het fantastische debuut van Mauri vorig jaar.Klaas Lodewyck, ploegleider Deceuninck-Quick Step 13:3513 uur 35.Hier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming gegeven. Klik hier om dit toe te laten of ga naar https://twitter.com/i/status/1384093387477848064

Advertisement. Scroll to continue reading.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

voetbal

wo 23 november 2022 20:25 Sporting Anderlecht speelt deze week de Elite Ronde van de Futsal Champions League, met wedstrijden tegen Pula, Barcelona en...

Wielrennen

Sven Vanthourenhout verraste begin deze week door Thibau Nys niet te selecteren voor het WK van volgend weekend in Oostende. De nummer 1 bij...

Wielrennen

Fase per fase 11:3611 uur 36.Hier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming...

voetbal

Martinez: “Hope Lukaku Gets Entry”The appearance of Romelu Lukaku is particularly striking. Some Inter teammates have tested positive for the Corona virus and it...

Wielrennen

Fase per fase 14:4614 uur 46.quiz QUIZ: Reis langs het parcours van de Giro in 10 vragen 14:39Remco Evenepoel tijdens de verkenning. 14 uur...

Wielrennen

Met een pittig Ardennenparcours voor de boeg waren veel aanvallers geïnteresseerd in een avontuur van 194 kilometer. Maar toch raakte in de eerste 2...

Wielrennen

Alpecin-Fenix mist de slag na uithaal van Gilbert De spanning was te snijden na de massaspurt. Mocht Mark Cavendish of Tim Merlier zegevieren in...

voetbal

wo 19 mei 2021 23:10 Voor de 6e keer in 7 jaar tijd heeft PSG de Coupe de France gewonnen. Monaco bleek in de...

Formule 1

hockeyfinale racing – gantoiseclock 14:5614 uur 56. Wie kroont zich tot landskampioen hockey? In Louvain-la-Neuve strijden Gantoise en de Brusselse club Gantoise dit weekend...

Schaken

In een korte wedstrijddag van PogChamps 3 kwartfinales versloeg Tubbo CodeMiko in de troostbeugel. Hij speelt Neeko in de halve finale van de troostbeugel....

Advertisement