Connect with us

Hi, what are you looking for?

cbssportz

Wielrennen

Matthews: “Amstel Gold Race kan door nieuw parcours lastiger zijn dan anders”

Matthews: “Amstel Gold Race kan door nieuw parcours lastiger zijn dan anders”

Fase per fase 08:4308 uur 43. Matthews: “Ik weet hoe je erbij kan zijn in de finale”. Michael Matthews is morgen het kopstuk van Team BikeExchange in de Amstel Gold Race. In de Brabantse Pijl kwam de Australiër woensdag ten val, maar daar lijkt hij niets aan overgehouden te hebben. “Ik heb het gevoel dat mijn conditie momenteel goed is. De Amstel Gold Race is bovendien een koers naar mijn hart”, blikt Matthews vooruit. “Het is altijd een zware wedstrijd, omdat veel renners met een topconditie aan de start staan. Dit jaar zou de koers nog zwaarder kunnen worden door het nieuwe parcours (13 rondjes met de Geulhemmerberg, Bemelerberg en Cauberg).” Matthews eindigde in de Gold Race al eens 3e (in 2015) en 5e (in 2016). “Ik weet wat je moet doen om erbij te zijn in de finale. Het komt neer op timing en goede benen hebben in de slotkilometers na een zware dag. Ik kijk enorm uit naar morgen.” .Matthews: “Ik weet hoe je erbij kan zijn in de finale”Michael Matthews is morgen het kopstuk van Team BikeExchange in de Amstel Gold Race. In de Brabantse Pijl kwam de Australiër woensdag ten val, maar daar lijkt hij niets aan overgehouden te hebben.”Ik heb het gevoel dat mijn conditie momenteel goed is. De Amstel Gold Race is bovendien een koers naar mijn hart”, blikt Matthews vooruit. “Het is altijd een zware wedstrijd, omdat veel renners met een topconditie aan de start staan. Dit jaar zou de koers nog zwaarder kunnen worden door het nieuwe parcours (13 rondjes met de Geulhemmerberg, Bemelerberg en Cauberg).”Matthews eindigde in de Gold Race al eens 3e (in 2015) en 5e (in 2016). “Ik weet wat je moet doen om erbij te zijn in de finale. Het komt neer op timing en goede benen hebben in de slotkilometers na een zware dag. Ik kijk enorm uit naar morgen.” 08:37Michael Matthews heeft een voorliefde voor de Amstel Gold Race. 08 uur 37.Michael Matthews heeft een voorliefde voor de Amstel Gold RaceHier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming gegeven. Klik hier om dit toe te laten of ga naar https://twitter.com/i/status/138297529494084403317-04-2021 17-04-2021. 16:51Valverde en Van Vleuten voeren de selecties van Movistar aan. 16 uur 51.Valverde en Van Vleuten voeren de selecties van Movistar aanHier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming gegeven. Klik hier om dit toe te laten of ga naar https://twitter.com/i/status/1382706553577431044 16:4416 uur 44. Fuglsang: “Aangepast parcours Gold Race bevalt me”. Jakob Fuglsang is de laatste jaren een vaste klant in de klimklassiekers. In 2019 triomfeerde hij in Luik, werd hij 2e in de Waalse Pijl en 3e in de Amstel Gold Race. De Deen van Astana wil ook nu weer op de afspraak zijn. “Het profiel van de 3 klimklassiekers ligt me, vooral het aangepaste parcours van de Amstel Gold Race ziet er heel goed uit”, zegt Fuglsang. “Conditioneel sta ik waar ik wou staan. Vorige week heb ik me in de Ronde van het Baskenland klaargestoomd voor de klassiekers. Dat onze ploeg daar 2 ritzeges behaalde, gaf een boost aan ons vertrouwen.” .Fuglsang: “Aangepast parcours Gold Race bevalt me”Jakob Fuglsang is de laatste jaren een vaste klant in de klimklassiekers. In 2019 triomfeerde hij in Luik, werd hij 2e in de Waalse Pijl en 3e in de Amstel Gold Race.De Deen van Astana wil ook nu weer op de afspraak zijn. “Het profiel van de 3 klimklassiekers ligt me, vooral het aangepaste parcours van de Amstel Gold Race ziet er heel goed uit”, zegt Fuglsang.”Conditioneel sta ik waar ik wou staan. Vorige week heb ik me in de Ronde van het Baskenland klaargestoomd voor de klassiekers. Dat onze ploeg daar 2 ritzeges behaalde, gaf een boost aan ons vertrouwen.” 16:4316 uur 43. Het zou fantastisch zijn om mijn prestaties van 2019 over te doen en op het hoogste schavotje te staan van een klimklassieker. Jakob Fuglsang is klaar voor de klimklassiekers.Het zou fantastisch zijn om mijn prestaties van 2019 over te doen en op het hoogste schavotje te staan van een klimklassiekerJakob Fuglsang is klaar voor de klimklassiekers 16:41Astana stelt deze 7 renners op voor de Amstel, Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik. 16 uur 41.Astana stelt deze 7 renners op voor de Amstel, Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-LuikHier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming gegeven. Klik hier om dit toe te laten of ga naar https://twitter.com/i/status/1382686137953746946 13:4713 uur 47.Amstel Gold Race Uw gids voor de Amstel Gold Race: parcours, deelnemers, livestream 12:4712 uur 47.Amstel Gold Race Gemotiveerde Van Aert: “Roglic en ik starten op gelijke voet in de Amstel”

Advertisement. Scroll to continue reading.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

voetbal

wo 23 november 2022 20:25 Sporting Anderlecht speelt deze week de Elite Ronde van de Futsal Champions League, met wedstrijden tegen Pula, Barcelona en...

Wielrennen

Fase per fase 11:3611 uur 36.Hier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming...

Wielrennen

Alpecin-Fenix mist de slag na uithaal van Gilbert De spanning was te snijden na de massaspurt. Mocht Mark Cavendish of Tim Merlier zegevieren in...

Wielrennen

Fase per fase 14:4614 uur 46.quiz QUIZ: Reis langs het parcours van de Giro in 10 vragen 14:39Remco Evenepoel tijdens de verkenning. 14 uur...

Wielrennen

Met een pittig Ardennenparcours voor de boeg waren veel aanvallers geïnteresseerd in een avontuur van 194 kilometer. Maar toch raakte in de eerste 2...

palms

Articles Payment Alternatives Mobile Check out Specialized Product Credit Cards You’re for a top-tier website and our support services reflects that. Twenty-four hours a...

Wielrennen

Sven Vanthourenhout verraste begin deze week door Thibau Nys niet te selecteren voor het WK van volgend weekend in Oostende. De nummer 1 bij...

voetbal

Martinez: “Hope Lukaku Gets Entry”The appearance of Romelu Lukaku is particularly striking. Some Inter teammates have tested positive for the Corona virus and it...

voetbal

wo 19 mei 2021 23:10 Voor de 6e keer in 7 jaar tijd heeft PSG de Coupe de France gewonnen. Monaco bleek in de...

Advertisement