Connect with us

Hi, what are you looking for?

cbssportz

Basketbal

Drie redenen waarom de ureumcompetitie net zo spannend is als de NBA

Als de jongeren een voorbeeld zouden nemen van Eurolog, zouden we in ieder geval een andere stijl van basketbal krijgen “, opende Pascal Mers zijn Eurolog-petitie.” Uraliang-basketbal is veel herkenbaarder, terwijl de NBA de afgelopen jaren domineerde. – En dat zeg ik met veel respect – de duivels van de natuur, zoals Durant, Entetoconampo of Leonard. “

Advertisement. Scroll to continue reading.

“Er zijn dimensies of kwaliteiten van spelers die niet getraind kunnen worden. Hoe kan onze jeugd zich hierin identificeren? In de EuroLog zie je spelers van normale lengte die schitteren, zoals” onze “Sam Van Rossom. In die zin Dit is meer. Herkenbaar . “

“In Urology is elke game op het scherpst van de snede, terwijl een NBA-wedstrijd van het reguliere seizoen ongelooflijk saai kan zijn. In Europa is het vaak erg spannend, tot het laatste balbezit. En dan heb je het gemeen. Omstandigheden. Ze hebben ook sterke fans, zoals in Griekenland of Servië. Heel indrukwekkend. “

Advertisement. Scroll to continue reading.

“In het reguliere seizoen geef ik altijd de voorkeur aan een Eurolog-wedstrijd boven een NBA-wedstrijd. Ik ben ook een NBA-fan en ik analyseer het, maar de laatste jaren zie je steeds meer dat het alleen uit de play-offs komt. Wordt interessant. Zelfs op het puntje van mijn stoel.

Is EuroLeague behoorlijk waardevol? “Een speler als Luka Donsik heeft de waardering van het publiek voor de Euroleague vergroot”, denkt Pascal Meena. “Doncic won de Eurolog met Real Madrid en was MVP, maar was niettemin twijfelachtig in de VS. Hij werd geselecteerd als de enige 3 in de NBA-draft.”

Advertisement. Scroll to continue reading.

Op welke gebieden verschillen de Euroleague en NBA? “Urologie is veel zuiverder. Scheidsrechters hebben de neiging om veel krachtiger te fluiten, terwijl scheidsrechters in de NBA soms een oogje dichtknijpen voor loopfouten. Dit zou een andere reden kunnen zijn waarom onze jeugd meer nodig heeft. Bar Euroleague is een must see.”

“In de NBA gaat het vaak om het krijgen en exploiteren van de juiste defensieve match-ups, terwijl er in de Euroleague veel aandacht is voor het aspect van het team. Het is ook iets dat ons naar het benodigde Belgische niveau moet brengen.”

Advertisement. Scroll to continue reading.

“Als coach is Euroleague ook interessanter voor strategische innovaties. Die trends zullen na verloop van tijd over de NBA heen waaien.”

“Wie 5 jaar geleden zei dat iemand NBA-kampioen zou worden met een box-and-one verdediging (een mix tussen zoneverdediging en man-tegen-man verdediging, red.) Zou lachwekkend zijn. Maar The Toronto Raptors zijn er kampioen mee . Geen toeval, want de Italiaan Sergio Scarello is daar de assistent-coach. Je moet zijn invloed in de titel van de Raptors niet onderschatten. ‘

Advertisement. Scroll to continue reading.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

voetbal

wo 23 november 2022 20:25 Sporting Anderlecht speelt deze week de Elite Ronde van de Futsal Champions League, met wedstrijden tegen Pula, Barcelona en...

palms

Articles Payment Alternatives Mobile Check out Specialized Product Credit Cards You’re for a top-tier website and our support services reflects that. Twenty-four hours a...

Wielrennen

Fase per fase 11:3611 uur 36.Hier staat mogelijk content uit een social media netwerk dat cookies kan gebruiken. U heeft hiervoor nog geen toestemming...

Wielrennen

Alpecin-Fenix mist de slag na uithaal van Gilbert De spanning was te snijden na de massaspurt. Mocht Mark Cavendish of Tim Merlier zegevieren in...

Wielrennen

Fase per fase 14:4614 uur 46.quiz QUIZ: Reis langs het parcours van de Giro in 10 vragen 14:39Remco Evenepoel tijdens de verkenning. 14 uur...

Wielrennen

Met een pittig Ardennenparcours voor de boeg waren veel aanvallers geïnteresseerd in een avontuur van 194 kilometer. Maar toch raakte in de eerste 2...

voetbal

Martinez: “Hope Lukaku Gets Entry”The appearance of Romelu Lukaku is particularly striking. Some Inter teammates have tested positive for the Corona virus and it...

Wielrennen

Sven Vanthourenhout verraste begin deze week door Thibau Nys niet te selecteren voor het WK van volgend weekend in Oostende. De nummer 1 bij...

Atletiek

Elise Vanderelst (archieffoto)

Advertisement