Connect with us

Hi, what are you looking for?

cbssportz

Basketbal

Drie redenen waarom de ureumcompetitie net zo spannend is als de NBA

Als de jongeren een voorbeeld zouden nemen van Eurolog, zouden we in ieder geval een andere stijl van basketbal krijgen “, opende Pascal Mers zijn Eurolog-petitie.” Uraliang-basketbal is veel herkenbaarder, terwijl de NBA de afgelopen jaren domineerde. – En dat zeg ik met veel respect – de duivels van de natuur, zoals Durant, Entetoconampo of Leonard. “

“Er zijn dimensies of kwaliteiten van spelers die niet getraind kunnen worden. Hoe kan onze jeugd zich hierin identificeren? In de EuroLog zie je spelers van normale lengte die schitteren, zoals” onze “Sam Van Rossom. In die zin Dit is meer. Herkenbaar . “

“In Urology is elke game op het scherpst van de snede, terwijl een NBA-wedstrijd van het reguliere seizoen ongelooflijk saai kan zijn. In Europa is het vaak erg spannend, tot het laatste balbezit. En dan heb je het gemeen. Omstandigheden. Ze hebben ook sterke fans, zoals in Griekenland of Servië. Heel indrukwekkend. “

“In het reguliere seizoen geef ik altijd de voorkeur aan een Eurolog-wedstrijd boven een NBA-wedstrijd. Ik ben ook een NBA-fan en ik analyseer het, maar de laatste jaren zie je steeds meer dat het alleen uit de play-offs komt. Wordt interessant. Zelfs op het puntje van mijn stoel.

Is EuroLeague behoorlijk waardevol? “Een speler als Luka Donsik heeft de waardering van het publiek voor de Euroleague vergroot”, denkt Pascal Meena. “Doncic won de Eurolog met Real Madrid en was MVP, maar was niettemin twijfelachtig in de VS. Hij werd geselecteerd als de enige 3 in de NBA-draft.”

Op welke gebieden verschillen de Euroleague en NBA? “Urologie is veel zuiverder. Scheidsrechters hebben de neiging om veel krachtiger te fluiten, terwijl scheidsrechters in de NBA soms een oogje dichtknijpen voor loopfouten. Dit zou een andere reden kunnen zijn waarom onze jeugd meer nodig heeft. Bar Euroleague is een must see.”

“In de NBA gaat het vaak om het krijgen en exploiteren van de juiste defensieve match-ups, terwijl er in de Euroleague veel aandacht is voor het aspect van het team. Het is ook iets dat ons naar het benodigde Belgische niveau moet brengen.”

“Als coach is Euroleague ook interessanter voor strategische innovaties. Die trends zullen na verloop van tijd over de NBA heen waaien.”

Advertisement. Scroll to continue reading.

“Wie 5 jaar geleden zei dat iemand NBA-kampioen zou worden met een box-and-one verdediging (een mix tussen zoneverdediging en man-tegen-man verdediging, red.) Zou lachwekkend zijn. Maar The Toronto Raptors zijn er kampioen mee . Geen toeval, want de Italiaan Sergio Scarello is daar de assistent-coach. Je moet zijn invloed in de titel van de Raptors niet onderschatten. ‘

Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Schaken

Na 16 dagen over-the-board schaken in Wijk aan Zee, keren we weer terug naar het “nieuwe normaal”: weer een online toernooi dat onderdeel uitmaakt...

Atletiek

Op de lijst van wereldrecordhouders – Bolt, El Gueros, Bekal, Komen, Gebrselsssie – staat ook een Belg. je kent haar niet? Vlaanderen van de...

Atletiek

De 29-jarige Koreman won de race over 42,195 kilometer door de Oostenrijkse hoofdstad in 2:11.07. Daarmee verbeterde hij niet alleen zijn persoonlijk record met...

voetbal

Jacob Bruun Larsen kwam bij Hoffenheim niet veel aan spelen toe in de Bundesliga. Er werd naar een oplossing gezocht voor de de Deense...

Wielrennen

Sven Vanthourenhout verraste begin deze week door Thibau Nys niet te selecteren voor het WK van volgend weekend in Oostende. De nummer 1 bij...

Basketbal

Harden is zonder mondkapje te zien in een video van een drukbezocht feestje. Het is spelers verboden naar bars of nachtclubs en naar bijeenkomsten...

Golf

Tiger Woods ondervindt al enkele jaren hinder van zijn rug. Ook tijdens het PNC Championship vorige maand, waar hij samen met zijn zoontje Charlie...

Schaken

Caruana was zaterdag te sterk voor de Pool Jan-Krzysztof Duda. Hij kwam daarmee op negen punten en sloeg een onoverkoombaar gat met de Noorse...

Wielrennen

Voor Van der Poel is het zijn eerste nederlaag in het veld in een jaar tijd. Op 14 december vorig jaar moest hij in...

Basketbal

LeBron James heeft in de nach van dinsdag op woensdag (Nederlandse tijd) een valse start van het NBA-seizoen niet kunnen voorkomen voor Los Angeles...

Basketbal

Antetokounmpo, die een contract had tot medio 2021, gaat vanaf het seizoen 2021/2022 in vijf jaar in totaal 228,2 miljoen dollar (187,69 miljoen euro)...

voetbal

Real Madrid had in de eerste helft 77 procent balbezit en was duidelijk de bovenliggende partij. Toch slaagde het team van Zidane er de...

Advertisement