Connect with us

Hi, what are you looking for?

cbssportz

Basketbal

Drie redenen waarom de ureumcompetitie net zo spannend is als de NBA

Als de jongeren een voorbeeld zouden nemen van Eurolog, zouden we in ieder geval een andere stijl van basketbal krijgen “, opende Pascal Mers zijn Eurolog-petitie.” Uraliang-basketbal is veel herkenbaarder, terwijl de NBA de afgelopen jaren domineerde. – En dat zeg ik met veel respect – de duivels van de natuur, zoals Durant, Entetoconampo of Leonard. “

Advertisement. Scroll to continue reading.

“Er zijn dimensies of kwaliteiten van spelers die niet getraind kunnen worden. Hoe kan onze jeugd zich hierin identificeren? In de EuroLog zie je spelers van normale lengte die schitteren, zoals” onze “Sam Van Rossom. In die zin Dit is meer. Herkenbaar . “

“In Urology is elke game op het scherpst van de snede, terwijl een NBA-wedstrijd van het reguliere seizoen ongelooflijk saai kan zijn. In Europa is het vaak erg spannend, tot het laatste balbezit. En dan heb je het gemeen. Omstandigheden. Ze hebben ook sterke fans, zoals in Griekenland of Servië. Heel indrukwekkend. “

Advertisement. Scroll to continue reading.

“In het reguliere seizoen geef ik altijd de voorkeur aan een Eurolog-wedstrijd boven een NBA-wedstrijd. Ik ben ook een NBA-fan en ik analyseer het, maar de laatste jaren zie je steeds meer dat het alleen uit de play-offs komt. Wordt interessant. Zelfs op het puntje van mijn stoel.

Is EuroLeague behoorlijk waardevol? “Een speler als Luka Donsik heeft de waardering van het publiek voor de Euroleague vergroot”, denkt Pascal Meena. “Doncic won de Eurolog met Real Madrid en was MVP, maar was niettemin twijfelachtig in de VS. Hij werd geselecteerd als de enige 3 in de NBA-draft.”

Advertisement. Scroll to continue reading.

Op welke gebieden verschillen de Euroleague en NBA? “Urologie is veel zuiverder. Scheidsrechters hebben de neiging om veel krachtiger te fluiten, terwijl scheidsrechters in de NBA soms een oogje dichtknijpen voor loopfouten. Dit zou een andere reden kunnen zijn waarom onze jeugd meer nodig heeft. Bar Euroleague is een must see.”

“In de NBA gaat het vaak om het krijgen en exploiteren van de juiste defensieve match-ups, terwijl er in de Euroleague veel aandacht is voor het aspect van het team. Het is ook iets dat ons naar het benodigde Belgische niveau moet brengen.”

Advertisement. Scroll to continue reading.

“Als coach is Euroleague ook interessanter voor strategische innovaties. Die trends zullen na verloop van tijd over de NBA heen waaien.”

“Wie 5 jaar geleden zei dat iemand NBA-kampioen zou worden met een box-and-one verdediging (een mix tussen zoneverdediging en man-tegen-man verdediging, red.) Zou lachwekkend zijn. Maar The Toronto Raptors zijn er kampioen mee . Geen toeval, want de Italiaan Sergio Scarello is daar de assistent-coach. Je moet zijn invloed in de titel van de Raptors niet onderschatten. ‘

Advertisement. Scroll to continue reading.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

voetbal

Martinez: “Hope Lukaku Gets Entry”The appearance of Romelu Lukaku is particularly striking. Some Inter teammates have tested positive for the Corona virus and it...

Wielrennen

Sven Vanthourenhout verraste begin deze week door Thibau Nys niet te selecteren voor het WK van volgend weekend in Oostende. De nummer 1 bij...

Schaken

Na 16 dagen over-the-board schaken in Wijk aan Zee, keren we weer terug naar het “nieuwe normaal”: weer een online toernooi dat onderdeel uitmaakt...

Golf

Tiger Woods ondervindt al enkele jaren hinder van zijn rug. Ook tijdens het PNC Championship vorige maand, waar hij samen met zijn zoontje Charlie...

voetbal

Joan Laporta wordt de “nieuwe” president van voetbalclub FC Barcelona. De 58-jarige advocaat was eerder voorzitter van de Catalaanse topclub tussen 2003 en 2010....

Atletiek

Op de lijst van wereldrecordhouders – Bolt, El Gueros, Bekal, Komen, Gebrselsssie – staat ook een Belg. je kent haar niet? Vlaanderen van de...

Schaken

Caruana was zaterdag te sterk voor de Pool Jan-Krzysztof Duda. Hij kwam daarmee op negen punten en sloeg een onoverkoombaar gat met de Noorse...

voetbal

Dankzij Federico Chiesa’s late aansluitingstreffer in de heenwedstrijd hield Juventus zijn kansen op de kwartfinales intact, al moest het natuurlijk nog de 2-1 nederlaag...

Golf

Het WGC-golftoernooi is gisteren gewijzigd in rood en zwart voor Tiger Woods. Golfers en personeel waren gekleed in rode en zwarte kleding met de...

voetbal

Jacob Bruun Larsen kwam bij Hoffenheim niet veel aan spelen toe in de Bundesliga. Er werd naar een oplossing gezocht voor de de Deense...

voetbal

za 15 mei 2021 18:35 Het seizoen 2020-2021 loopt op zijn laatste benen en dus kijken heel wat clubs al uit naar de nieuwe...

Schaken

In een korte wedstrijddag van PogChamps 3 kwartfinales versloeg Tubbo CodeMiko in de troostbeugel. Hij speelt Neeko in de halve finale van de troostbeugel....

Advertisement